جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
خانه / گوساله ارزان / خرید گوساله زنده ارزان قیمت

خرید گوساله زنده ارزان قیمت

خرید گوساله زنده قیمت ارزان از مراکز خرید وفروش معتبر و حتی از طریق سایت معرفی شده به راحتی و به صورت غیر مستقیم قابل انجام می باشد.

به خرید گوساله قیمت پایین امروزه توجه بسیار زیادی می گردد و مشتریان می توانند در انواع بسیار زیادی آن ها را خریداری نمایند که اگر به صورت عمده خریداری نمایند می توانند از قیمت پایینی که دارد استفاده نمایند.

پرورش گوساله شیرخوار

در این مدت گوساله بیشترین حجم شیر را مصرف می کند ولی مقدار شیر در هر وعده نباید از ۲ کیلوگرم بیشتر باشداین دوران به دوره انتقالی معروف است در این دوره گوساله خود به خود شروع به هضم و دریافت بیشتر کنسانتره و علوفه می کند که این موضوع باعث شروع توسعه غدد بزاقی ، شکمبه و نگاری می گردد.

در این دوره می توان مقدار برگ یونجه کنسانتره را تا ۲۰ درصد افزایش بدهید همین طور می توانید برگ یونجه را در سطلی جدا در اختیار گوساله قرار دهید ولی از یونجه کامل استفاده نکنید.

مرتب مقدار خوراک مصرفی گوساله ها را تحت نظر داشته باشیددر ماه دوم نیز بهتر است شیر ۳ وعده داده شود با وجود این می توانید شیر را ۲ وعده بدهید فقط مقدار آن نباید بیش از ۲ کیلوگرم در هر وعده باشد.

پرورش گوساله شیرخوار

گوساله از شیر گرفته شده قیمت مناسب

در پایان این دوره باید گوساله را اماده از شیرگیری نمایید در این ماه گوساله بیشتر متکی به خوردن خوراک است تا شیر ، بنابراین اگر نتوانستید شیر را در دفعات بیشتر از ۳ وعده بدهید می توانید ۲ یا ۱ وعده در روز به گوساله شیر بدهید البته این در صورتی قابل انجام می باشد که خوراک خوبی در اختیار گوساله قرار داده باشید.

گوساله از شیر گرفته شده دارای قیمت بالاتری بوده و دارای وزن بیشتری نیز خواهد بود که مشتریان می توانند متناسب با نوع نیاز خود ان ها را خریداری نمایند و از سود مناسبی که دارد استفاده نمایند.

قیمت گوساله به نوع نژاد آن نیز بستگی داشته و مشتریان می توانند متناسب با نوع سلیقه شخصی خود آن ها را سفارش داده و به صورت عمده نیز خریداری نمایند و از تخفیف خوبی استفاده کنند.

گوساله از شیر گرفته شده قیمت مناسب

خرید گوساله ماده

خرید گوساله ماده به روش های مختلفی انجام می شود و می توان گوساله مورد نظر را به راحتی انتخاب کرده و خریداری نمود و از سود بالایی که دارد بهره مند شد.
خریداران به خوراک مصرفی آن حیوان و جثه آن توجه زیادی می کنند تا بهترین گوساله را خریداری کنند که هر چه جثه گوساله بزرگتر و درشت تر باشد دارای گوشت و قیمت بالاتری نیز خواهد بود.

خریدارن گوساله ماده می توانند هم به صورت عمده و هم به صورت دانه ای این گوساله را خریداری کنند ، همچنین با خرید عمده این گوساله و عرضه ان به بازار روز با قیمت بالاتر می توانند سود بسیار بالایی را بکنند.

خرید گوساله ماده امروزه از طریق سایت های معتبر به راحتی قابل انجام بوده و می توان به صورت انبوهی خریداری نمود و از شیر دهی خوبی که دارد استفاده نمایند.

خرید گوساله ماده

گوساله زنده قیمت

قیمت خرید گوساله متناسب با کیفیت آن گوشت تغییر می یابد و هرچه با کیفیت باشد قیمت بالاتری نیز دارد ، قیمت این گوشت را نرخ مصوب تعیین شده می باشد و نمی توان کلاه برداری و گران فروشی کرد کیفیت و تازگی گوشت در قیمت ان بسیار تاثیر گذار بوده و نوع گوشت مصرفی نیز تاثیر گذار می باشد .

شما می توانید با خرید عمده از این سایت معتبر به قیمت کمتر و فروش آن در بازار به قیمت بالاتری از سود بسیار بالایی بهره ببرید.
خرید گوساله با قیمت مناسب به صورت عمده به راحتی قابل انجام بوده و مشتریان می توانند آن را با قیمت زیر بازار روز سفارش داده و خریداری نمایند و از این طریق سود خوبی را به دست اورند.

امروزه خرید و فروش گوساله با قیمت زیر بازار روز از طریق سایت معرفی شده نیز قابل انجام بوده و مشتریان می توانند از این طریق تخفیف بهتری را بگیرند.

گوساله زنده قیمت

جهت خريد و فروش انواع گوساله ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
صادق حاجی جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122446295
شماره فکس: 02189772869
پست الکترونيکی: goosalfarm@gmail.com

درباره‌ی mohtava

همچنین ببینید

خرید گوساله قیمت

خرید گوساله زنده قیمت ارزان

خرید گوساله قیمت ارزان قیمت زنده به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *