جمعه , ۲ اسفند ۱۳۹۸
خانه / گوساله بومی / فروش جهت صادرات گوساله بومی

فروش جهت صادرات گوساله بومی

صادرات گوساله بومی در کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است. فروش گوساله و گوسفند جهت صادرات بومی به نقاط مختلف در حال توسعه و گسترش است.

کیفیت گوساله برخی مناطق از کشور به گونه ای بالا است که صادرات آن بسیار مورد توجه قرار گرفته ایت. صادرات گوساله و گوسفند های بومی مناطق شمالی بسیار رواج دارد زیرا این گوساله ها در شرایط اب و هوایی ویژه ای رشد میکنند و پرورش می یابند.

پرورش گوساله جهت صادرات

پرورش گوساله برای صادرات و صادرات گوساله بومی export native calves بسیار رواج پیدا کرده است. گوساله بومی برخی مناطق کشور بسیار خوب و با کیفیت است به طوری که به نقاط مختلف خارج از کشور هم صادر میشود.

گوساله بومی مناطق شمالی یکی از این موارد است. صادرات گوساله بومی مناطق شمال مدت ها است که مورد توجه قرار گرفته و به توسعه صادرات کشور هم کمک ویژه ای میکند.

گوساله این مناطق در شرایطی رشد و پرورش یافته است که آن را بسیار سالم و با کیفیت میکند. سلامت گوشت گوساله از مواردی است که باید حتما به آن توجه شود زبرا اگر گوشت سالم بدست خریداران و مشتریان برسد میران رضایت مندی کاهش پیدا میکند و از فروش و صادرات محصول کم میشود.

صادر کردن گوساله بومی به نقاط مختلف مراحل مهم و حساسی دارد که حتما باید با رعایت نکات بهداشتی انجام شود.

پرورش گوساله جهت صادرات

خرید اینترنتی گوساله بومی

صادرات گوساله بومی export native calves توسط دامداران و سایر عوامل تولید کننده انجام میشود. پس از وارد شدن گوساله بومی به بازار راه های مختلفی برای تهیه آن وجود دارد. خربد گوساله بومی اینترنتی یکی از این راه ها است.

با خرید آنلاین و غیر حضوری علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه محصول مورد نظر در کمتربن زمان ممکن بدست مشتربان میرسد. چنانچه در حمل و نقل و ارسال محصول نکات ایمنی و بهداشتی برای نگه داری گوشت گوساله بومی انجام نشود محصول دچار فساد شده و مورد قبول واقع نمیشود.

پس باید توجه داشت که خرید اینترنتی از سایت ها و مراکزی انجام شود که از معتبر بودن آن اطمینان داسته باشیم و این مرکز تمام نکات بهداشتی را در تمام مراحل رساندن محصول رعایت کند. شرایط نگه داری گوشت گوساله بومی بسیار اهمیت دارد و بابد به آن توجه شود.

خرید اینترنتی گوساله بومی

قیمت فروش گوساله بومی صادراتی

صادرات گوساله بومی export native calves با قیمت های متفاوتی انجام میشود و به موارد زیادی وابسته است. یکی از این موارد هزینه هایی است که قبل از فروش برای رشد و پرورش و نگه داری گوشت میشود.

گوساله بومی باید از موادی تغذبه شود که کیفیت گوشت آن را بالا ببرد. در بعضی از مواقع تهیه غذا و علوفه مناسب برای این گوسفندان و گوساله ها هزینه های بالایی دارد که به طور حتم قیمت فروش گوشت را بالا میبرد.

یکی دیگر از موارد شرایط نگه داری محصول است که حتما باید در بازه ی دمایی خاصی باشید و به آن اسیبب وارد نشود.

چنانچه شرایط نگه داری مناسب نباشد میکروب ها و باکتری های زیادی وارد گوشت شده و در آن فعالیت میکنند و باعث بیماری میشوند.

بیماری هایی که از این طریق در گوشت ابجاد می شود بسیار خطرناک و کشنده است و حتما باید به آن ها توجه کرد.

قیمت فروش گوساله بومی صادراتی 

فروش و صادرات گوساله بومی

به طورکلی امروزه صادرات گوساله بومی export native calves مورد توجه دامداران و تولید کنندگان مختلف قرار دارد. استفاده از گوشت قرمز مثل گوشت گوساله یا گوسفند به دلیل داشتن مواد غذایی لازم برای بدن بسیار ضروری و مهم است.

گوشت گوساله سرشار از ویتامین ها و عناصری مثل کلسیم و فسفر و آهن است و مصرف به اندازه آن برای هر سنی واحب است.

گوشت گوساله باید به اندازه و متناسب با سن و وزن اسفاده شود زیرا هم استفاده زیاد و هم استفاده کم از آن موحب بیماری های جدی در بدن میشود.

صادرات گوساله بومی کمک میکند که این محصول به راحتی در دیترس عموم مردم در هر جایی قرار بگیرد.

گوشت گوساله به عنوان یک منبع غذایی غنی و مناسب مورد توجه پزشکان نیز قرار دارد و مصرف آن به صورت منظم مورد توصیه آن ها قرار گرفته است.

فروش و صادرات گوساله بومی

جهت خريد و فروش انواع گوساله ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
صادق حاجی جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122446295
شماره فکس: 02189772869
پست الکترونيکی: goosalfarm@gmail.com

درباره‌ی mohtava

همچنین ببینید

فروش گوساله جوان

فروش گوساله های جوان در انواع نژاد

فروش گوساله جوان در انواع نژاد در بازار های خرید و فروش از طرف انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *