شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
خانه / گوساله گوشتی / فروش مستقیم گوساله های گوشتی زابلی

فروش مستقیم گوساله های گوشتی زابلی

مصرف گوشت به عنوان یک وعده غذایی مناسب در روز بسیار مهم است. فروش گوساله زابلی به علت قیمت مناسب و کیفیت رونق دارد. فروش مستقیم گوساله های گوشتی زابلی در مراکز معتبر خرید و فروش گوشت و مرغ انجام میشود.

استفاده از گوشت گوساله زابلی با قیمت مناسب و خصوصیات آن بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. مشتریان و خریداران میتوانند این محصول را در مراکز و سایت های معتبر به راحتی پیدا کرده و متناسب با نیاز خود خریداری کنند.

سایت عرضه مستقیم دام زنده

فروش دام زنده توسط برخی سایت های معتبر انجام میشود و خریداران میتوانند به راحتی و با سرعت بالا دام مورد نظر خود را خریداری کنند. فروش گوساله زنده زابلی یا همان sale calf zaboli توسط این مراکز انجام میشود. این سایت ها در تلاش هستند تا با عرضه ی بهترین خدمات به مشتریان و خریداران رضایت و اعتماد آن هارا جلب کنند.

چرا که خرید دام زنده مناسب بسیار اهمیت دارد. اگر گوسفند یا گوساله ای به صورت زنده خریداری شود و دارای بیماری ای باشد به طور حتم این بیماری عوارضی برای مصرف کنندگان ایجاد میکند.

به خصوص در فصل های گرم سال که میزان این بیماری های خاص دار دام های مختلف افزایش پیدا میکند. پس باید توجه داشت که دام را از مراکزی خریداری کرد که از سالم بودن آن اطمینان داریم. فروش گوساله زابلی در شرایط ایده آل انجام شده و اسیبی به بدن وارد نمیکند.

اگر گوسفند یا گوساله ای به صورت زنده خریداری شود و دارای بیماری ای باشد به طور حتم این بیماری عوارضی برای مصرف کنندگان ایجاد میکند.

سایت عرضه مستقیم دام زنده

خصوصیات گوساله های زابلی

گوساله های زابلی دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که فروش آن ها سبب حلب توجه عموم شده است. امروزه فروش گوساله زایلی sale calf zaboli بسیار رونق دارد. گوساله های زابلی پروار بندی مناسب دارند یعنی برای تغذیه آن ها از مواد غذایی مناسبی استفاده شده تا بتوانند گوشت نرم تر و پر خاصیت تری را به مصرف کنندد و ان تحویل دهند.

تغذیه گوساله های زابلی یکی از مهم ترین خصوصیات آن هاست. باید توجه کرد برای تغذیه گوساله های جوان از مواد غذایی بسیار گران هم استفاده نشود زیرا در این صورت قیمت فروش آن بالا رفته و به سود خریداران نمی باشد. گوساله های زابلی نر یا ماده وارد بازار میشوند که نر یا ماده بودن آن ها نیز کمی در قیمت محصول نقش دارد. یکی دیگر از ویژگی های گوساله های زابلی وزن مناسب آن هاست. وزن این گوساله های به گونه ای است که خرید آن برای مستریان به صرفه است.

خصوصیات گوساله های زابلی

قیمت گوساله بر اساس وزن

یکی از عوامل تاثیر گذار در فروش گوساله زابلی یا sale calf zaboli وزن آن است. به طور حتم هرچه وزن دام و طیور بالا تر باشد قیمت آن هم بالا تر میرود. بهترین وزن برای دام وزنس متوسط است. وزن متوسط نشان میدهد که دام مورد نظر تقرییا تغذیه مناسبی داشته است همچنین دامی که وزن خیلی کم یا خیلی زیادی ندارد نشان دهنده عدم وجود بیماری خاص و سلامت بیشتر میباشد.

فروش گوساله بر اساس وزن در مراکز انلاین و غیر حضوری و همچنین مراکز حضوری فروش گوشت و مرغ و فرادرده های پروتئینی انجام میشود.

خریداران این محصول باید دقت کنند که محصول را از جایی تهیه کنند که تمامی استاندارد ها در آن رعایت شود زیرا اگر شرایط نگه داری و فروش این محصولات مناسب نباشد به طور مثال در دمای خیلی بالا یا خیلی پایین نگه داری شود سبب رشد عوامل بیماری زا میشود.

فروش گوساله بر اساس وزن در مراکز انلاین و غیر حضوری و همچنین مراکز حضوری فروش گوشت و مرغ و فرادرده های پروتئینی انجام میشود.

قیمت گوساله بر اساس وزن

فروش گوساله زابلی

فروش گوساله زابلی یا sale calf zaboli مدت هاست که مورد توجه مصرف کنندگان گوشت قرمز قرار دارد. استفاده از گوشت قرمز مناسب که در شرایط استاندارد تولید شده باشد برای هر انسانی ضروری است. فروش گوشت گوساله های زابلی یا قیمت مناسب و کیفیت بالا مورد توجه خریداران قرار دارد. فروش این محصولات در مراکز حضوری یا غیر حضوری مطمئن انجام میشود. قیمت خرید این محصول معمولا در نوسان است زیرا غذا و علوفه ای که برای تغذیه این دام ها استفاده میشود هر روز قیمت متفاوتی دارد. فروش گوساله های زابلی بر اساس:

  • وزن
  • نر یا ماده بودن
  • و…

موارد انجام میشود. تهیه این محصول به صورت آنلاین و غیر حضوری علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه محصول را به سرعت و راحت به دست خریداران میرساند. خریداران میتوانند متناسب با نیاز خود محصول را سفارش داده و سفارش خود را ثبت کنند تا در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنند.

فروش گوساله زابلی

جهت خريد و فروش انواع گوساله ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
صادق حاجی جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122446295
شماره فکس: 02189772869
پست الکترونيکی: goosalfarm@gmail.com

درباره‌ی mohtava

همچنین ببینید

گوساله 200 کیلویی

خرید گوساله ۲۰۰ کیلویی به قیمت روز

خرید گوساله ۲۰۰ کیلویی به قیمت روز بسیار مناسب می باشد و می توان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *